Loading...

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Navrhuji funkční internetové stránky. Pro úspěch na internetu je potřeba mnohem více, než jenom dobře vypadající web. Je to o tom mít web, který splňuje očekávání lidí, kteří ho navštěvují. Odpovídá jejich potřebám a nabízí odpovědi na jejich otázky.

Používám moderní technologie a postupy, abych dosáhl co nejlepšího výsledku. Samozřejmostí je použitelnost na širokém spektru zařízení od stolních počítačů s velkými monitory po mobilní zařízení.

Tvorba internetových stránek
Tvorba webu

Vytvořím web odpovídající vašim potřebám a možnostem. Rozsah služeb je u každého klienta jiný, neváhejte vytvořit nezávaznou poptávku a určitě najdeme řešení i pro vás.

Zaměřuji se především na webdesign a použitelnost, v případě zájmu vám však mohu skrze mé kolegy zařídit veškeré práce spojené s tvorbou webových stránek, jako je například nafocení produktů či napsaní lákavých textů, vy se tedy už nemusíte o nic starat.

Správa stránek

Správa webových stránek

Vytvořením webu nemusí naše spolupráce skončit. Nabízím dlouhodobou správu stránek, vy se tedy můžete věnovat tomu čemu rozumíte – vašemu byznysu.

Proč chtít profesionální správu stránek? Máte totiž jistotu, že veškeré úpravy na stránkách budou provedeny pořádně. Pokud se bude měnit obsah, nenaruší se grafický styl stránek. Při publikování nové stránky bude správně udělané technické SEO a fotografie budou optimalizované, takže se stránka rychle načte. Tyto a mnohé další věci tak nemusíte řešit a můžete se věnovat tomu, co je pro vás důležité.

Mimo údržby obsahu webu se vám také mohu například postarat o správu domén a hostingu, takže vy opravdu nemusíte řešit žádné technické záležitosti týkající se provozu stránek.