Loading...

Marketing

Být viděn a zaujmout – to jsou dvě z nejdůležitějších věcí jakékoliv (nejen) online prezentace. Pokud nejste viditelní a dostupní pro vaše potenciální zákazníky, tak váš byznys prohrává.

Mou specializací je online marketing, dokáži vám však pomoci i nad jeho rámec.

Mezi mé činnosti patří například:

SEO a PPC

SEO a PPC

SEO (optimalizace pro vyhledávače) a PPC (reklama ve vyhledávačích a bannerová reklama) jsou dva způsoby jak pomoci lidem aby vás našli.

U SEO trvá déle, než se projeví výsledky a než si váš web vybuduje určitou autoritu. Může být jedním z hlavních zdrojů nových návštěvníků. Díky správné optimalizaci pro vyhledávače můžete na váš web dlouhodobě přivést velké množství zákazníků přirozenou cestou a nestojí vás to nic navíc.

U PPC je účinek okamžitý, platíte ovšem za každého návštěvníka, který se k vám skrze reklamu dostane.

Pro co nejlepší výsledky bývá většinou vhodné tyto dvě strategie kombinovat.

Sociální sítě

Na sociálních sítích můžete mimo komunikace s fanoušky (a pokud si chcete fanoušky udržet, tak je správná komunikace velice důležitá) také propagovat své služby, produkty, události a tak dále. Například na Facebooku bývá reklama efektivní, díky širokým možnostem cílení – lokalita, demografie, zájmy, … Mimo reklamy je na sociálních sítích také důležitý obsahový marketing.

Marketing na sociálních sítích
Emailing - emailový marketing

Emailing

Emailový marketing – newslettery, speciální nabídky a další. V současnosti je přímý emailing obecně považován za velice efektivní komunikační kanál. Pro dobré vztahy se zákazníky, je ovšem potřeba dodržovat určitá pravidla a například nespamovat každé dva dny s nějakou „novinkou“, ale přinášet zákazníkům nějakou hodnotu. Pojďme zjistit, jestli emailing může pomoci i vám.

Poradenství

Marketingové poradenství

Marketingové poradenství může pomoci nové firmě i zavedenému podniku.

Pokud začínáte s něčím novým, pomohu vám navrhnout ty správné kroky, jak se zviditelnit a získat nové zákazníky. Mohu vám pomoci jak s propagací slavnostního otevření, tak s vytvořením dlouhodobé strategie pro získávání zakázek. Je na vás, jaké máte cíle.

Pokud už máte zavedený podnik, ale máte pocit, že se vám nedaří tak, jak by mohlo? Uděláme revizi vašich současných aktivit a navrhneme jejich vylepšení, případně vytvoříme zcela novou strategii.